Sezóna 2021

Ptáte se nás, jak to vypadá se sezónou 2021.

Upřímně, nevíme, ale v Holandsku se plulo bez přestávky celou sezónu 2020 a předpokládáme, že se opět popluje stejným způsobem i v roce 2021. Chápeme, že v současné nejistotě je složité objednat si plavbu na příští rok. Proto jsme pro vás připravili podmínky jednotlivých loděnic. Pokud chcete plout, doporučujeme vám řešte objednávku lodě co nejdříve, neboť vzhledem k výrazně zvýšenému zájmu holandských klientů o plavbu vlastní zemí, lodě brzy nebudou. Pokud potřebujete konzultaci, kontaktujte Daniela Hagena 602 179 664.

Na úvod: Dovolená na lodi je v současné situaci jedna z nejbezpečnějších dovolených vůbec. Lodě jsou plně vybavené, máte možnost nocovat ve městech, vesnicích, ale i ve volné přírodě. Stravovat se můžete v restauracích, stáncích, ale i na lodi a míru dnes tak diskutovaného sociálního kontaktu si určujete sami. Pokud tedy nehodláte trávit dovolenou na chatě či chalupě, zvažte plavbu na obytné motorové lodi Holandskem.


Klid a pohoda v Holandsku na lodi


Podmínky loděnic

Zijda Yachting - v případě, že vznikne překážka z důvodu uzavřených hranic ČR / Slovenska, Německa či Holandska, termíny loděnice přebukuje (vystaví voucher) s poplatkem 15% z celkové ceny pronájmu lodě a to do 1 roku.

Yachtcharter De Drait - v případě, že vznikne překážka z důvodu uzavřených hranic ČR / Slovenska, Německa či Holandska, termíny loděnice přebukuje (vystaví voucher) bez poplatku do 1 roku.

Friesland Boating - v případě, že vznikne překážka z důvodu uzavřených hranic ČR / Slovenska, Německa či Holandska, termíny loděnice přebukuje (vystaví voucher) bez poplatku a to 2 let.

Veldman Yacht Charters - v případě, že vznikne překážka z důvodu uzavřených hranic ČR / Slovenska, Německa či Holandska, termíny loděnice přebukuje s poplatkem 15% z celkové ceny pronájmu lodě.

Yachtcharter Wetterwille - v případě, že vznikne překážka na straně Holandska, termíny loděnice přebukuje (vystaví voucher) bez poplatku. Vznikne-li překážka na straně ČR / Slovenska či Německa, postupuje dle standardních podmínek HISWA.

Yachtcharter Sneek - v případě, že vznikne překážka z důvodu uzavřených hranic ČR / Slovenska, Německa či Holandska, termíny loděnice přebukuje (vystaví voucher) bez poplatku do 1 roku.

Yachtcharter Huibers - v případě, že vznikne překážka na straně Holandska, termíny loděnice přebukuje (vystaví voucher) bez poplatku. Vznikne-li překážka na straně ČR / Slovenska či Německa, postupuje dle standardních podmínek HISWA.

Všechny ostatní loděnice se řídí standardními podmínkami HISWA. Nevylučujeme, že se podmínky HISWA budou měnit. Pracujeme na překladu nové verze. Vzhledem k situaci se v případě COVID-19 nebudou vracet peníze. Tato situace platí pro globální problémy v ČR, Slovensku, Německu a Holandsku nikoliv pro onemocnění COVID-19 či strachu. Pro onemocnění COVID-19 slouží pojištění storna zájezdu.

Skippers Post

Několikrát ročně zasíláme svým skipperům informace, zprávy o nových filmech, článcích a besedách, ale i nabídky plaveb.

Sociální sítě

Chcete mít ty nejaktuálnější informace o slevách, volných lodích, akcích a mnoho dalšího? Tak si nás přidejte na váš Facebook či Instagram.