Doporučené plavební trasy

Pokud se rozhodnete s námi vyplout do Holandska, nabídneme vám kromě jiného také některou z našich detailně zpracovaných Doporučených plavebních tras. Nechceme vás svazovat přesným a závazným itinerářem. Nemusíte podle našich tras plout, ale když tak učiníte, hodně si zjednodušíte život.

Poskytnou vám informace o délkách jednotlivých úseků, o místech, která stojí za návštěvu, nebo o doporučených úvazištích. Trasy obsahují rovněž osobní tipy Daniëla Hagena na místa vhodná na grilování, koupání pro děti, pobyt se psem nebo kde si dát něco dobrého na zub. Rádi vám také upravíme trasu na míru, třeba pro milovníky golfu nebo větrných mlýnů.

A pokud bude vaše plavba rychlejší či pomalejší, na horké lince vám poradíme, jak si trasu prodloužit nebo zkrátit.

Doporučené plavební trasy se nejlépe hodí k ranní přípravě denní plavby, při plavbě samotné lépe poslouží plavební aplikace Waterkaarten Nederland (které stáhnete na App Store či Obchod Play) či tištěná mapa příslušné oblasti.

Když se například rozhodnete pro plavbu Frískem, poradíme vám tamní nejlepší trasu I – Sever, která je mimořádně vhodná pro rodiny s malými dětmi a pro úplné začátečníky. Přečtete si, kterými místy poplujete a co tam můžete vidět a zažít, že délka této trasy je asi 23 až 27 plavebních hodin, průměrná délka čisté denní plavby zhruba 3,5 až 4 hodiny nebo že na mosty a zdymadla budete v průměru čekat přibližně 1 až 2 hodiny denně.

Najdete je v klientské složce chráněné heslem, které obdržíte po zaplacení zálohy pronájmu lodě.

Skippers Post

Několikrát ročně zasíláme svým skipperům informace, zprávy o nových filmech, článcích a besedách, ale i nabídky plaveb.

Sociální sítě

Chcete mít ty nejaktuálnější informace o slevách, volných lodích, akcích a mnoho dalšího? Tak si nás přidejte na váš Facebook či Instagram.