Recenze

Jitka Štimová 11.9.2019
Jeli jsme připraveni a vybaveni vším co si člověk může přát. Díky. I díky a jen díky Vám a vědomí, že kdykoliv pomůžete, to byla super dovolená. Chválíme a doporučujeme.

Tom Bozovsky 30.7.2015
Důvod, proč se do Holandska (na lodi) vracím, je to, že si mě Holandsko a zejména tento způsob dovolené naprosto získaly. Kromě nádherné přírody (zejména na severu, ve Frísku), pocitu svobody při samotné plavbě, oceňuji zejména přístup týmu Dutch Masters a sofistikovanou podporu, kterou před plavbou poskytuje. Přitom na mne dýchá pohoda a uvolněnost.V každém podnikání jde nakonec o úspěch, ale cesty k němu jsou různé. V Dutch Masters jsem se už před první plavbou osobně přesvědčil, že klient, vlastně skipper, je pro ně prioritou. Díky!Už se těším na další plavbu.

Jan Havel 7.8.2014
Byla to určitě jedna z těch úplně nejvíc krásných dovolených :)Musíme jen více trénovat cizích jazyků,ale nakonec jsme se vždycky nějak domluvili.Nejvíc hodnotím osobní přístup zde v Čechách,jak pana majitele,tak asistentky při výběru lodi a oblasti, v neposlední řadě školení na Vltavě,které bylo velmi zábavné. Loď na pronájem byla v uspokojivém stavu (Pikmeer Malibu)a i když jsme měli technický problém během plavby, nebylo nutné ani volat do Čech a místní personál loď opravil dosti rychle (a to se stalo v neděli!), takže služby na místě jsou vynikající. Určitě se budeme rádi vracet. Pokud někdo má zábrany z jakýchkoliv důvodů, jsou zbytečné, vše je bezpečné a v Holandsku jse si připadali jako doma.

Veronika Matyášová 27.10.2014
Perfektní servis, naprosto skvělá instruktáž v Praze - jak co se týká informací o cestě, termínu vhodném pro cestu se psy, o trasách a užitečných rad, tak bezva zážitek a výlet v podobě cvičné plavby na Exploreru, a přestože jsme se mohli jevit jako malinko problémovější skupina, se 4 psy na palubě, nikde žádný zádrhel. Užili jsme si tak skvělou dovolenou, že už nyní vybíráme loď na další rok. Tentokrát by psů mělo být víc a větší.

Lenka Sosnovcová 25.6.2017
Holandsko na lodi mohu jen doporučit. S partou kamarádů jsme byli už 3 X a vždy jsme zažili spoustu dobrodružství. Diky za skvělé manuály a organizací. Vše klapalo výborně.

Pavel Dojiva 4. března
Spokojenost, stálo to za to! Díky za rady a tipy Danielu Hagenovi osobně;)

Vendula Zeleňáková 7.9.2017 
Děkujeme moc za skvělou dovolenou a veškerá doporučení a manuály, které jsme od vás dostali! :) byla to pro nás první zkušenost a už plánujeme kdy pojedeme zase na loď.

Robert Matulka 6.12.2018
Výborná komunikace. Co slíbí to dodrží. Sluzby na vysoké urovni. Příští rok s nimi jedu zase. Pan Hagen vždy poradí a rozhodně ví o čem mluví. Tuto firmu vřele doporucuji. Dovolená s nimi je v pohodě a člověk si jí může skazit pouze sám.

David Paclt 5.7.2017
Jedna z nejlepších akcí s rodinou a kamarády, kterou jsem zažil za posledních 10 let. Týden klidu pro nás i naše děti.

Miroslav Batelka 29.12.2016 
Všem vřele doporučuji, super zážitek, perfektní dovolená, určitě to nebylo naposledy

David Pátek 3.9.2017 
Výborné služby, a neocenitelná pomoc při výběru lodě. Děkujeme

Michal Škvára 19.5.2018 
Naprosto báječná a naprosto dokonalá spolupráce. Opravdu lidé na svém místě. Využili jsme služeb několikrát vždyť 110%spokojenost.

Pavel Mlýnek 20.6.2015 
Nase prvni zkusenost na lodi s profesionalne zpracovanym pruvodcem plavebni trasou Sever 1. Urcite budeme nekdy priste pokracovat po dalsich trasach

Simona Chaloupková 1.9.2018 
Naprostá spokojenost, příjemná spolupráce profesionálů

Lukas Kouril 26.8.2018 
Vyborna dovolena a vyborne sluzby vcetne proskoleni na vetsi lod. Dekujeme.

Šárka Buchalová 7.8.2014 
Vse fungovalo jak ma. Dovolena to byla bajecna! Mapy a rady nam byly velmi napomocne! Taky jsme byli radi ze jsme s Explorerem absolvovali cvicnou jizdu. Dekujeme!

Dagmar Heřmánková 8.9.2015
Skvělé, až osobní služby, perfektní návrhy tras. I když jedete sami, necítíte se v Holandsku napospas.


Všechny recenze pocházejí z naší Facebookové stránky. Můžete se o nich přesvědčit zde.


Skippers Post

Několikrát ročně zasíláme svým skipperům informace, zprávy o nových filmech, článcích a besedách, ale i nabídky plaveb.

Sociální sítě

Chcete mít ty nejaktuálnější informace o slevách, volných lodích, akcích a mnoho dalšího? Tak si nás přidejte na váš Facebook či Instagram.