Pomoc našich kapitánů v Holandsku

Naši kapitáni mají velké zkušenosti s plavbami (nejen) na motorových lodí po Holandsku. Potkáte-li při své plavbě loď označenou vlajkou s nápisem Captain, neváhejte ji zastavit a požádat o informace. Jsou to právě naši kapitáni, kteří vám rádi pomohou a poradí. A pokud na menší vlajce bude nápis Skipper, budete vědět, že se na této lodi plaví některý z vašich kolegů, skipperů, klientů Skippers Club by Dutch Masters.

Zaučení kapitánem v Holandsku

Máte-li pocit, že se budete cítit lépe, vyzkoušíte-li si řízení lodi přímo na holandských kanálech, rádi vám tuto možnost nabídneme. Kapitán vám bude k dispozici den či dva na vámi zapůjčené lodi a vše vás ochotně naučí. Tato služba je zpoplatněná. Další variantou je využití služeb holandské firmy Skippers Start Hulp, která zajistí zaučení holandským kapitánem v anglickém, případně německém jazyce v některých našich loděnicích na Severu Holandska.

Skippers Start Hulp v Holandsku

Pokud se chcete v prvních dnech vaší dovolené naučit řízení pronajaté lodi přímo na holandských kanálech, a plynně se domluvíte německy či anglicky, můžete využít služeb holandské firmy Skippers Start Hulp, která zajistí zaučení holandským kapitánem v některých našich loděnicích na Severu Holandska.

Doprovod kapitána v Holandsku

Chcete-li mít po celou dobu svého pobytu v Holandsku na lodi k dispozici kapitána (eventuálně i dalšího člena posádky), sjednejte si tuto službu u našich pracovníků.

V jeho doprovodu se můžete zcela bezpečně naučit řídit motorovou loď, nebo všechno nechat na něm a jen si užívat příjemné chvíle své dovolené. Náklady na tuto službu jsou cca 80-100 EUR za den strávený v Holandsku či na cestě plus cena za cestu jeho (jejich) vlastním autem, pokud není možné zajistit dopravu společně s posádkou, plus strava na lodi a na cestě společně s posádkou.

Skippers Post

Několikrát ročně zasíláme svým skipperům informace, zprávy o nových filmech, článcích a besedách, ale i nabídky plaveb.

Sociální sítě

Chcete mít ty nejaktuálnější informace o slevách, volných lodích, akcích a mnoho dalšího? Tak si nás přidejte na váš Facebook či Instagram.