Doporučené plavební trasy

Provedeme vás sítí vodních cest

Již od roku 2009 nabízíme klientům Skippers Club by Dutch Masters zcela jedinečný materiál, který podrobně mapuje plavební trasy jednotlivých plavebních oblastí. Tyto trasy nenahrazují mapy, ale slouží především pro jejich denní plánová. Podrobně zpracované informace popisují nejzajímavější města a místa dané oblasti. Ke každé loděnici patří tři doporučené plavební trasy. Označení tras není náhodné. Jednička je podle nás vždy ta nejlepší, dvojku považujeme také za velmi zajímavou a trasa tři je určená pouze pro zkušenější skippery. Jedna denní etapa zabere průměrně podle plavební oblasti 3 - 6 hodin plavby.

Doporučené plavební trasy

 

Doporučené plavební trasy Severem Holandska

Sever Holandska je z pohledu plavebně-technických informací poměrně jednoduchý. Proto i materiál o nich obsahuje poměrně málo stránek. I tak zde najdete informace o tom, co vás na trase nemine a informace o jednotlivých městečkách a zajímavých místech, jimiž budete proplouvat. V těchto doporučených plavebních trasách nenajdete návrhy případného zkrácení či prodloužení tras, jednoduše proto, že není vzhledem k propojenosti vod v těchto oblastech zapotřebí.

Příklad trasy Severem Holandska

 

Doporučené plavební trasy Středem Holandska

Střed Holandska je z hlediska důležitých plavebně-technických informací a vychytávek velice pestrý. Projedete velkým počtem zdymadel, pevných mostů, ale i těch zvedacích, ovládaných automaticky, tlačítkem či telefonicky. Výjimkou nejsou ani přívozy s předností a úzké křižovatky. To je důvod, proč jsme jednotlivé doporučené plavební trasy zpracovali maximálně podrobně a proč je tento materiál daleko rozsáhlejší než doporučené plavební trasy na Severu Holandska. Budete-li mu však věnovat patřičnou pozornost, nemělo by vás na trase nic překvapit.

Příklad trasy Středem Holandska

Všechny aktuální verze tras jsou pro klienty Skippers Club by Dutch Masters připraveny vždy k 1. březnu daného roku!