Skippers Post 3/2013

Nový film Jak ovládat loď

Spolu s kpt. Pavlem Kocfeldou jsme pro vás natočili nový, cca 20 minutový film Jak ovládat loď. Tento film je součástí našeho Plavebního manuálu a nahrazuje původní filmy Jak ovládat loď, které jsme natočili na lodi Derby s Petrem Bouškem.

 

Cvičné plavby na lodi Explorer

Chcete se na plavbu po kanálech, řekách a jezerech lépe připravit? Pak můžete absolvovat některou z našich cvičných plaveb na Vltavě. Na výběr je ideální, 4hodinová plavba za 3.200 CZK pro 2 osoby, základní, 2hodinová plavba za 1.600 CZK pro 2 osoby a povinná, 6hodinová  plavba se 2 hodinami navazující teorie za 4.800 CZK pro 2 osoby pro ty, kteří  nemají předchozí zkušenosti a mají  objednanou loď označenou symbolem dvou kormidel. Samozřejmě lze vzít na výcvik i osobu třetí či objednat celou loď. V květnu jsou místa na výcvik ještě volná, první polovina června je již beznadějně obsazená. Proto neváhejte. Více informací najdete zde.

 

Den otevřených dveří

1.5. 9 – 18 hodin, ½hodinová prohlídka lodě spojená s ½hodinovou ukázkovou plavbou zdarma. Akce se mohou zúčastnit vždy max. 2 skupiny o max. 6 osobách a posádka. Je nutné předchozí přihlášení.

 

Výletní plavby na lodi Explorer

Explorer je také možno objednate na výletní, kondiční, teambuildingovou, fotografickou či jinou plavbu. Více informací najdete zde.

 

Last minute - Trans Europe Cruise

Expedice džunky Esperanzy Evropou, Trans Europe Cruise, je z 75% obsazena. Přesto zbývají částečně i plně neobsazené termíny: 3.5. – 12.5. belgické Flandry a Francie, volná 4 místa, cena po slevě 9.000 CZK za osobu včetně dopravy a polopenze, 10.5. – 19.5. francouzské Flandry, Ille de France a Paříž, volná celá loď, 6 míst, cena po slevě 9.000 CZK za osobu včetně dopravy a polopenze, nebo 48.000 CZK za celou loď včetně dopravy a polopenze. Další volné termíny: 1.8. – 2.9.2013.     

 

Vylepšená mapová aplikace ANWB

ANWB vylepšilo své plavební mapy přidáním dvou jazyků, angličtiny a němčiny. Angličtina je nastavena jako primární pro Českou republiku, pokud máte zájem o používání němčiny, je nutné nastavit celý IPhone/IPad do němčiny. Plavební mapy najdete v App Store po zadání Waterkaarten ANWB.

 

Do konce plavební sezóny zbývá ještě celých 188 dní …

Ilustrační obrázek